Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza piosenka?
Autor Wiadomość
Emerald Offline
Administrator

Liczba postów: 544
Reputacja: 27
Najlepsza piosenka?
Jaka piosenka spośród wszystkich utworów TH jest Waszą ulubioną? Podzielcie się tym z nami!

Bardzo proszę o wskazanie jednego, konkretnego utworu.
Podsumujemy, który kawałek ma najwięcej fanów ;)

Durch den Monsun/Monsoon - 4
Für immer jetzt - 3
Heilig/Sacred - 1
Traümer - 1
That Day - 1

(W przypadku wybrania kilku piosenek bez zaznaczenia, która z nich jest najlepsza, wybrana zostaje ta podana jako pierwsza.)

I'll wrap my hands around Your neck so tight with Love, Love...

30-11-2013 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emerald Offline
Administrator

Liczba postów: 544
Reputacja: 27
RE: Najlepsza piosenka?
Do moich ulubionych należą przede wszystkim Für immer jetzt, Totgeliebt i Ich bin nich' ich. Każda z nich jest moją ulubioną piosenką ze "swojego" albumu. Najpierw moją ulubioną piosenką było Ich bin nich' ich, później ten tytuł objęło Totgeliebt, a w chwili, w której po raz pierwszy usłyszałam FIJ, dwie poprzednie piosenki całkowicie poszły w odstawkę. To była "miłość od pierwszego wsłuchania" i do tej pory mogę jej słuchać godzinami. Für immer jetzt całkowicie podbiło moje serce, to dla mnie naprawdę wyjątkowa piosenka. Trudno mi sobie wyobrazić, że TH mogłoby stworzyć coś jeszcze lepszego, niż właśnie ten kawałek. Kocham brzmienie, kocham absolutnie genialny tekst, na dodatek jeszcze wspomnienia z końcówki koncertu... Coś niesamowitego.
Mój absolutny #1 to Für immer jetzt.
30-11-2013 16:02
ultraviolencee Offline
Małomówny jak Gustav
**

Liczba postów: 43
Reputacja: 0
Monsoon zdecydowanie na zawsze już Smile
06-12-2013 21:25
Aleksandra Offline
Dopowiada jak Georg

Liczba postów: 136
Reputacja: 3
Durch den monsun - od tego wszystko się zaczęło wiec zawsze będzie dla mnie najlepsza :heart:
07-12-2013 15:20
xkaterine Offline
Administrator

Liczba postów: 287
Reputacja: 20
(30-11-2013 16:02)Emerald napisał(a):  Mój absolutny #1 to Für immer jetzt.
Powiedziałaś wszystko, co chciałabym powiedzieć. Heart
Utwór doprowadzający do płaczu, ale i radości, zachwytu nad pięknem słów, melodii, głosu Billa. Głęboki przekaz, tekst o silnej więzi pomiędzy ludźmi, o najcenniejszych wartościach. Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Mogłabym mówić o tym godzinami, jednak Emcia wyczerpała temat. Tongue

Druga miłość to "Ich bin nich' ich" i tutaj jest bardzo podobnie jak w przypadku FIJ. Zachwyt nad tekstem i melodią od pierwszego usłyszenia. Wersja na żywo porywająca, nie da się uwierzyć, że kilkunastoletni chłopcy stworzyli coś tak dobrego.

09-12-2013 17:16
karo39 Offline
Małomówny jak Gustav
**

Liczba postów: 29
Reputacja: 1
Moja ulubiona piosenka? Hmm, na pewno absolutnym numerem jeden u mnie jest "That Day" i stare dobre "Rette Mich" i "Durch Den Monsoon" Smile No i ogromnym uczuciem darzę też "Totgeliebt" Heart Ten numer ma w sobie niesamowity power i moc, o tekście już nie wspominając!
11-12-2013 15:29
Ashley Offline
Rozkręcony jak Tom

Liczba postów: 302
Reputacja: 5
Ta jedyna ponad wszystkie: Sacred/Heilig. Niestety nie potrafię wybrać między wersją angielską a niemiecką. Za tekst, za muzykę, za wszystko. Mogę słuchać bez przerwy. Absolutny numer 1.

Poza tym uwielbiam Ich bin nicht ich - od pierwszego usłyszenia, a na żywo to już w ogóle bajka. Podobnie jest z Der letzte tag. Wenn nichts mehr geht - no przepiękna piosenka.
Uwielbiam Reden Big Grin Ale pokochałam ją dopiero gdy obejrzałam i przesłuchałam ją na żywo z koncertu.
Ale najwięcej ulubionych jest z Humanoidów: Fur immer jetzt/Forever now - zwłaszcza na żywo Alien (bardziej lubię angielską i też zwłaszcza na żywo i zwłaszcza w momencie, gdy Bill powinien śpiewać "Come and kill the dream gone bad, Alien to love, Come and wake me from the dead, Alien to love", ale tego nie robi), Kampf der liebe/Pain of love, Dogs unleashed, Automatic, World behind my wall, Phantomrider/Geisterfahrer, In your shadow... Haha chyba trochę za dużo jak na ulubione? Big Grin
23-12-2013 21:36
Emcia(Alien) Offline
Małomówny jak Gustav
**

Liczba postów: 38
Durch den monsun i That day , Attention , Rette Mich ,Schrei ,Spring Nicht ,zdecydowanie ,ale wszystkie ich piosenki mają poprostu to "Coś"

08-02-2014 22:31
Jumbie Offline
Małomówny jak Gustav
**

Liczba postów: 43
Też myślę, że to będzie Monsoon.. Chyba nigdy mi się nie znudzi Smile
15-02-2014 15:17
tiejcz Offline
Dopowiada jak Georg

Liczba postów: 56
Ja uwielbiam "Traumer" Heart
Jest moim numerem jeden, zwłaszcza przez gitarę w bridge'u Heart Coś niesamowitego.

Potem jest jeszcze Totgeliebt, Vergessen Kinder, In your shadow I can shine i Alien (z koncertu tak bardzo cudowneeeee Heart)
An Deiner Seite- głównie ze względu na tekst.
A z takich zupełnie starych to: Unendlichkeit, Wenn Nichts Mehr Geht i Ich Bin Nicht Ich, a zwłaszcza ich wersje koncertowe :3
21-02-2014 16:06
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości